Обов’язкове використання домену GOV.UA держустановами та держслужбовцями

Згідно чинної постанови Кабінету Міністрів України №851 від 21 жовтня 2015 року Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям необхідно, а органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання державного та комунального секторів економіки рекомендовано для здійснення службового листування використання виключно електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA або УКР.

Зареєструвати доменне ім’я в зоні GOV.UA або УКР ви можете через офіційного реєстратора доменних імен www.101domain.ua.

В чому відмінності між доменами GOV.UA та УКР?

Домен GOV.UA призначений виключно для українських державних установ. Інші фізичні та юридичні особи його зареєструвати не можуть. Тому для реєстрації необхідно надати ряд підтверджуючих документів (нижче приведено інструкцію по реєстрації домену GOV.UA).
Ціна реєстрації домену GOV.UA299 грн/рік.

Домен УКР — це інтернаціоналізований домен (IDN), який пишеться кирилицею (тобто наприклад ви можете зареєструвати домен виду ваше-ім’я.укр). Реєстрація домену доступна для всіх бажаючих і не потребує документального підтвердження. Проте слід зазначити, що такий домен не свідчить про відношення власника доменного імені до державних установ України.
Ціна реєстрації домену УКР149 грн/рік.

Як зареєструвати ім’я в зоні GOV.UA?

Для реєстрації Вам потрібно зайти на сайт www.101domain.ua, ввести в рядку пошуку бажане ім’я повністю, та додати його в свій кабінет користувача (облiковий запис), ввівши необхідну інформацію (дивитись інструкцію як створити обліковий запис тут).
Звернiть увагу, що для реєстрації доменного імені офіційного веб-сайту потрiбно використовувати слово (словосполучення) латинськими літерами, що відповідає повному чи скороченому офіційному найменуванню вашої органiзацiї або абревіатурі офіційного найменування.
Також вам необхідно буде створити nic-handle (ідентифікатор контакту) для вашого домену. Nic-handle створюється Реєстрантом самостійно на веб-сторінці за адресою або ви можете надати нам необхідну для його створення інформацію – тодi ми самостiйно створимо ваш nic-handle.

Право реєструвати домены в зонi GOV.UA мають тiльки державнi установи України.
Для реєстрації необхідно надати такий пакет документів:

1) Офіційний лист на ім’я Адміністратору домену GOV.UA, виконаний на офіційному бланку організації-замовника з печаткою організації та за підписом керівника установи чи організації (Зразок листа). В полi «Адміністративний контакт: » вкажіть ваш nic-handle, а в полi «Технічний контакт:» — наш nic-handle — UARR24-UANIC

• Лист має бути оформлений на офіційному бланку організації-реєстранта, який містить назву та контактну інформацію цієї організації;
• Лист обов’язково має містити вихідний номер та дату підписання документа;
• Назва домена вказується без застосування літер www.;
• Назву організації слід вказати двома мовами: українською та англійською. В разі наявності тільки українського найменування, воно буде не перекладено, а транслітеровано латинкою за допомогою сервісу транслітерації: http://hostmaster.ua/?translit ;
• Лист повинен бути засвідчений підписом керівника організації або його першим заступником; Підпис посадової особи засвідчується відбитком ПЕЧАТКИ організації.
• Приймаються до розгляду тільки оригінали листів. (Не приймаються до розгляду: неповний комплект документів; копії, надіслані факсом або електронною поштою; документи із факсимільним
підписом; листи без підпису та печатки.)

2) Копія положення про Реєстранта (додаток до офіційного листа) засвідчена належним чином.

*Офіційного листа надішліть спершу нам на електронну пошту, аби ми пересвідчились у правильності його оформлення
Весь пакет необхідних для реєстрації документів надсилаете поштою на адресу Реєстру:
04053, м. Київ, а/с 23
ТОВ «Хостмайстер»
Адміністратору домену GOV.UA

Рахунок на оплату реєстрації ви можете знайти в вашому обліковому запису на https://my.101domain.ua.
Для оформлення договору, будь ласка, надайте ваші реквізити за адресою info@101domain.ua (або через Skype ua_101domain ). Пiсля цього Вам буде надіслано акт виконаних робіт та договір (спочатку в електронному виглядi, а потiм оригiнал на вашу поштову адресу).

Якщо в Вас залишилися питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас чином:
Телефони : 044 394 82 89 (київський міський)
073 418 73 88 (Лайф)
067 481 22 92 (Київстар)
050 469 97 95 (МТС)
E-mail: info@101domain.ua
Skype: ua_101domain

З повагою,
пiдтримка 101domain.ua

Поделиться